Seslimekke İslami Sohbet Platformu

Selamun Aleykum Mrb Değerli Dostlar

23 yıllık birikimimizle 2009’dan beri aktif hizmet veren 13 yıllık      www.seslimekke.com sitemiz sizlere İslam Dini çerçevesinde Ehli Sünnet ve cemaat  ilkesiyle İlahiler, Dini Sohbet, Kuranı kerim tilavetleriyle ve kardeşlik  muhabetleriyle sizlere ücretsiz sohbet hizmeti vermekteyiz.

Cümletten Hoşgeldiniz  Keyifli Vakitler Dileriz.

Sunucu:  M U H A C İ R

Sesli Sohbet Plaformu Sitemizde Sesli Sohbet Oda Kuralları :

1: Sesli sohbet odalarımızda sosyal ağ vermek, Reklam yapmak, Argo Konuşmak, seviyesiz sohbet etmek kesinlikle yasaktır.
2: Sesli Sohbet Odalarımızda Oda Kurallarına Uyunuz Oda Formatına Görev Sohbet Ediniz, Mesela Kuran saatinde Kuran dinlemeliyiz sohbet eden hocalarimiz mic alınca sohbet dinlemeliyiz genelde kişiler arasında yazışmamalıyız.
3: Sesli Sohbet Odalarımızda Kesinlikle Hiç Kimseyi rahatsiz Edici sohbette Bulunmayınız.
4: Sesli Sohbet Odalarımzda Bir Sorun Yaşıyorsanız.. Görevli Arkadaşlardan Destek, Yardım Alınız.
5: Sesli Sohbet Odalarımızda Kesinle Küfürlü Sohbet Etmeyiz Aski Taktirde Sitemizden Görevliler Tarafından Atılırsınız.
6: Sesli sohbet odalarımızda Katılımcı kendisini bağlayan eşek, sıpa, katır, camış, deli gibi rumuzlar almak yasaktır islami sitemizde size yakışan rumuzlar alın.
7: Sesli Sohbet Odalarımızda ortamını bozan kişiler uyarılır ve gerekirse ban kullanılabilir.
8: Sesli Sohbet Odalarımızda Mikrofon sırasında iken odadan düsenin ve odada iken yanlışlıkla olsa bile sıradan çıkanın sırası verilir.
9: Sesli Sohbet odalarımızda Kesinlikle katılımcıların ip numaraları bir ikinci şahısa verilemez. Genele atılamaz.
10: Sesli Sohbet Odalarmızdaki Kurallara Uymayan Kişilere Sitemizde giriş İzni verilmez.
11: Sesli Sohbet Odalarımızda Görevli Arkadaşlarla Tartışmak Yasaktır.

Not: Sitemiz İslami dostluk, Kardeşlik ve arkadaşlık amaçlı olarak kurulmuş olup, esas prensibi unutulmayacaktır. Sitede kesinlikle tolerans geçilmeyecek husus İslam Şeriat ilkesiyle din ve ahlak prensibiyle ve sitemizin temel ilkelerine aykırı davranıştır. Din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmadan ahlak çizgileri içerisinde ve insani değerler ön planda olmak şartı ile katılımcıların her türlü konuda konuşmasını sağlamak bu sesli chat’in ana fikridir. Bu yazılanların aksini yapmak kanuni bazda da suç olduğu gibi sitemizde de kesinlikle yasaktır. Sitemizde, Müzik Çalmak Serbest olmasına rağmen bölücü ve provokatör insanlar tarafından siyasi bir kimlik kazandırılan müzik çalmak kesinlikle yasaktır.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir